EcoArthomes

Pytania i kontakt

kom: +48 511 956 011
e-mail: biuro@ecoarthomes.pl

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest obecnie najlepszą i najtańszą alternatywą dla ogrzewania z paliw stałych, gazowego, elektrycznego czy olejowego. To nowoczesne urządzenie grzewcze, które zasila budynek mieszkalny w energię cieplną.

Rekuperacja

Rekuperacja gwarantuje dostęp do świeżego powietrza zewnętrznego w szczelnym, ciepłym domu. Gwarantuje również jego oczyszczenie z kurzu, cząsteczek smogu, a nawet zapachów, bakterii i wirusów.

Klimatyzacja

Małe, ciche i przede wszystkim energooszczędne sprężarki, napędzając pracujące klimatyzatory, w doskonały sposób zapewniają poprawienie komfortu w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie.

Fotowoltaika

Nawet Ty, bez względu na to czy prowadzisz firmę, jesteś osobą fizyczną czy rolnikiem, możesz zacząć produkować w 100% czystą energię na własny użytek, dodatkowo na tym zarabiając. Jak? Odpowiedzią jest fotowoltaika.

Stacje ładowania EV

Nie musisz korzystać z wolnych ładowarek wpinanych do standardowego gniazdka elektrycznego. Możesz wyposażyć swój garaż lub miejsce postojowe we własna profesjonalną (to nie znaczy drogą) stację ładowania.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie powierzchniowe może być stosowane do ogrzania lub chłodzenia całego budynku lub wybranych pomieszczeń. Doskonale współpracuje z kotłami tradycyjnymi, kotłami kondensacyjnymi, jak i źródłami energii odnawialnej.