Zainwestuj z nami

Chciałbyś zainwestować w nieruchomości, bez ponoszenia zbędnego ryzyka inwestycyjnego? Przygotowaliśmy unikalne i bezpieczne rozwiązania dla Ciebie!

Inwestycja z Arthomes Invest jest stabilnym i unikalnym rozwiązaniem wśród istniejących na rynku. Dla inwestorów indywidualnych, którzy nie chcą obarczać się obowiązkami udziałowców, takimi jak walne zgromadzenia, procedury rejestracyjne spółki itd., stworzyliśmy wspólne inwestowanie w trzech wariantach:

Finansowanie maksymalnie przez 3 lata prowadzoną przez nas inwestycję, w zamian za stabilny zysk w wysokości od 8% do 12% w skali roku.

Nasza firma oferuje formę inwestycji kapitału w przedsięwzięcia deweloperskie. Wsparcie przewidujemy w ramach pożyczki na określony okres. Jesteśmy w stanie zaoferować inwestorowi od 8% do 12% odsetek w sakli roku. Z zysku można korzystać na bieżąco ponieważ wypłata odsetek odbywa się co kwartał lub rocznie. Inwestycja kapitału do 3 lat. Inwestycje kapitału od 50 000 zł jednorazowo. Jeżeli są Państwo zainteresowani pomnażaniem wspólnie kapitału serdecznie zapraszamy. 

Współpracę z właścicielami gruntów i wspólną realizacje przedsięwzięć deweloperskich. Współpraca na zasadzie udziału w zyskach.

Deweloper podejmie współpracę z właścicielami gruntów w celu realizacji przedsięwzięć deweloperskich. Współpraca polegałaby na zasadzie udziału w zyskach z inwestycji. Z zysku można korzystać na bieżąco przez cały okres. 

 

Inwestycja w formie spółki cichej

Jeżeli rozważasz inwestycje w przedsięwzięcie deweloperskie, a zależy Ci na dyskrecji – spółka cicha może okazać się idealnym rozwiązaniem! 

Na czym opiera się model spółki cichej? Już wyjaśniamy! Wspólnik cichy (podmiot pasywny) przekazuje w niej wkład (finansowy) Spółce (podmiot aktywny nazywany komplementariuszem). W zamian otrzymuje udział w zyskach z prowadzonego przez komplementariusza biznesu.

Oferujemy dwa rodzaje gwarancji w zależności od inwestowanych kwot: weksel, zastaw na udziałach w spółce będącej właścicielem nieruchomości. Tak zwany próg wejścia zaczyna się od 50 000 złotych.

KORZYŚCI Z INWESTOWANIA

Sprawdziliśmy to – gwarantujemy najbezpieczniejsze inwestowanie.

  • innowacyjna metoda
  • pasywny zysk
  • brak zmartwień
  • bez zbędnej biurokracji
  • gwarantowana inwestycja
  • doświadczony partner i operator nieruchomości
  • inwestowanie w istniejące obiekty
  • podwójne zabezpieczenie kapitału
  • transparentne umowy

Szacowany czas realizacji

W zależności od realizowanego projektu – maksymalnie do dwóch lat.

Stopa zwrotu

Od 8% do 12% w skali roku, odsetki wypłacane kwartalnie lub rocznie przez cały okres inwestycji.

Arthomes Invest

ul. Tadeusza Kościuszki 13 lok. 125,                               10-502 Olsztyn

 

NIP 739 388 36 60,

Regon 364085282

Krs 0000610303

 

     Arkadiusz Mątwicki

 

+48 509 727 355

Formularz zapytania:

Akceptacja powierzenia danych